produk
Kamu di sini: rumah » produk » Mesin pemotong » Mesin shearing » QC11Y Hydraulic Guillotine Shearing Machine
Kongsi kepada:

QC11Y Hydraulic Guillotine Shearing Machine

Mesin pemotong jenis hidraulik guillotine untuk pemotongan plat lembaran logam. Standard melengkapkan sistem Estun E21 NC, mengukur belakang motor dan lengan sokongan depan. Memotong ketebalan sehingga 20mm dan memotong lebar sehingga 6000mm. Struktur dikimpal keluli yang kuat dengan sistem hidraulik yang berkualiti tinggi.

Kuantiti:
  • QC11Y
  • WORLD

Mesin guillotine hidraulik QC11Y adalah sejenis mesin pemotong logam lembaran, yang sesuai untuk proses memotong plat lembaran. Motor Siemens, pam Sunny, injap Rexroth dan sistem Estun E21s NC semuanya dilengkapi standard. Struktur dikimpal keluli yang kuat, silinder hidraulik berkualiti tinggi dan bilah terbaik memastikan prestasi tinggi mesin ricih hidraulik ini.


Mesin pemotongan jenis mesin pemotong motosikal boleh diselaraskan kerana ram itu meluncur di sepanjang penggelek panduan. Faedah ini adalah untuk kualiti pinggir yang lebih tinggi dan lebih sesuai untuk pemotongan lembaran panjang yang berbeza. Kedua-dua lutut memotong atas dan bawah mempunyai 4 muka memotong tepi untuk hayat perkhidmatan yang lebih lama. Hanya perlu menghidupkan pisau untuk menggunakan pisau pemotong sampingan yang lain.


Senarai Spesifikasi

ItemunitQC11Y-6x2500QC11Y-6x3200QC11Y-6x4000QC11Y-8x2500QC11Y-8x3200QC11Y-8x4000
Maks. memotong ketebalanmm666888
Maks. memotong lebarmm250032004000250032004000
Kekuatan tegangan plat akan dipotongN / mm2450450450450450450
Sudut pemotongandeg0.5-1.50.5-1.50.5-1.50.5-20.5-20.5-2
Jarak perjalanan pengukur belakangmm20-55020-55020-60020-60020-60020-600
Kedalaman tekakmm150150150150150150
Kelajuan strokspm16-2612-2210-2014-2512-2010-20
Motor utamakW7.57.57.5111111
voltan
380V / 50HZ / 3PH380V / 50HZ / 3PH380V / 50HZ / 3PH380V / 50HZ / 3PH380V / 50HZ / 3PH380V / 50HZ / 3PH
Dimensi keseluruhan (LxWxH)mm300037004800304038604800
150016501650170017001800
200020502250215023502480

Gillotin hidraulik mempunyai julat kapasiti untuk ketebalan sehingga 20mm dan panjang sehingga 6000mm.

Untuk spesifikasi yang lebih banyak, sila hubungi kami dan hantar pertanyaan kepada kami.

GET IN TOUCH

  0086 21 62828320

  0086 13817120700

         0086 13817590728

  wang@worldpowerpress.com

         info@worldpowerpress.com

PAUTAN PANTAS

PRODUCTS

Copyright © SHANGHAI Yingxin WORLD MACHINERY CO., LTD. Hak cipta terpelihara. Bilangan laman web Registeration: 沪 ICP 备 09030720 号 -2
teknologi denganleadong/Peta Laman