produk
Kamu di sini: rumah » produk » Mesin tekan » Forging Press » Pergelangan Gear Eccentric Tekan Tempahan Tekan untuk Steel Dan Brass
Kongsi kepada:

Pergelangan Gear Eccentric Tekan Tempahan Tekan untuk Steel Dan Brass

Gerakan gear jenis JS31 lurus juga sesuai untuk proses penempaan panas. Tekan gear ini digunakan secara meluas untuk pemasangan injap tembaga, bearing di luar cincin penempaan dan penempaan kacang. Tekanan gigi pintar JS31 saiz kecil adalah jenis mono-blok dan saiz yang lebih besar adalah jenis tali-batang. Mesin akhbar gear ini mempunyai pelbagai ton dari 125ton ke 2000ton. Kebanyakan spesifikasi boleh disesuaikan.

Kuantiti:
  • JS31
  • WORLD

Gerakan gear jenis JS31 lurus juga sesuai untuk proses penempaan panas. Tekan gear ini digunakan secara meluas untuk pemasangan injap tembaga, bearing di luar cincin penempaan dan penempaan kacang. Tekanan gigi pintar JS31 saiz kecil adalah jenis mono-blok dan saiz yang lebih besar adalah jenis tali-batang. Mesin akhbar gear ini mempunyai pelbagai ton dari 125ton ke 2000ton. Kebanyakan spesifikasi boleh disesuaikan.


Peralatan standard:

.Membuat jenis klac pneumatik dan brek

. Sistem perlindungan overload hidraulik (untuk 630ton dan menekan saiz yang lebih besar)

. Sistem pelinciran automatik: pelinciran minyak nipis untuk 630ton dan tekanan yang lebih besar, pelinciran gris untuk tekanan yang lebih kecil)

Baki berat kira-kira silinder pneumatik

.PLC mengawal dengan HMI


ParameterUnitJS31-125JS31-160JS31-200JS31-250
Kapasiti NominalKN125016002000250
Strok tekanan nominalmm781010
Slaid Slaidmm130160200200
Strok Setiap Minitmm35323228
Ketinggian Set Die Max
350385500460
Pelarasan Ketinggian Diemm100140120160
Keluarkan Bawah SaizL × Rmm550510700700
F × Bmm550560700670
Bolster SizeL × Rmm700710800850
F × Bmm750790850900
Side Knockout RodStruktur
ketegaranketegaranketegaranketegaran

Tekan Knockout.
65708080
KusyenClamping tekan.KN6080100120

Tarik balik.KN6080100120

KuantitiPC1111

Strokmm6580100100
Dimensi KeseluruhanL × Rmm1610164022002185

F × Bmm1474172523102242

Ketinggianmm4000432543004866
Kuasa motorKw11152222
Berat badanKg1120012800150021500
ParameterUnitJS31-315JS31-400AJS31-400BJS31-400C
Kapasiti NominalKN3150400040004000
Strok tekanan nominalmm12131313
Slaid Slaidmm220250250400
Strok Setiap Minitmm28252020
Ketinggian Set Die Max
520530565550
Pelarasan Ketinggian Diemm160160160250
Keluarkan Bawah SaizL × Rmm70081012301230

F × Bmm67081010001000
Bolster SizeL × Rmm85099012401240

F × Bmm900106012001200
Side Knockout RodStruktur
ketegaranketegaranketegaranketegaran

Tekan Knockout.
80100120120
KusyenClamping tekan.KN160200200200

Tarik balik.KN160200200200

KuantitiPC1111

Strokmm110125125140
Dimensi KeseluruhanL × Rmm2185243724803180

F × Bmm2242254836103610

Ketinggianmm4950545056256800
Kuasa motorKw30374545
Berat badanKg23820480004800052000
ParameterUnitJS31-500JS31-500AJS31-630JS31-630A
Kapasiti NominalKN5000500063006300
Strok tekanan nominalmm13131313
Slaid Slaidmm250400400400
Strok Setiap Minitmm250201618
Ketinggian Set Die Max
530580830690
Pelarasan Ketinggian Diemm160200300200
Keluarkan Bawah SaizL × Rmm810150016001450
F × Bmm810110014501100
Bolster SizeL × Rmm990150016001450
F × Bmm1060110014501100
Side Knockout RodStruktur
ketegaranketegaranketegaranketegaran

Tekan Knockout.
150150150150
KusyenClamping tekan.KN2502501000400

Tarik balik.KN250250150400

KuantitiPC1111

Strokmm125140200140
Dimensi KeseluruhanL × Rmm2510351040623500

F × Bmm2648414546704600

Ketinggianmm5540656577107200
Kuasa motorKw45557575
Berat badanKg42000620009200082000
ParameterUnitJS31-800JS31-1000JS31-1250JS31-1600
Kapasiti NominalKN800010001250016000
Strok tekanan nominalmm13131313
Slaid Slaidmm500500500500
Strok Setiap Minitmm10101010
Ketinggian Set Die Max
750800800950
Pelarasan Ketinggian Diemm300300300300
Keluarkan Bawah SaizL × Rmm1500160018001700

F × Bmm1600150016001850
Bolster SizeL × Rmm1600160018001900

F × Bmm1600160016001750
Side Knockout RodStruktur
ketegaranketegaranketegaranketegaran

Tekan Knockout.
120200200200
KusyenClamping tekan.KN1500150015002500

Tarik balik.KN500500500500

KuantitiPC1111

Strokmm250250200250
Dimensi KeseluruhanL × Rmm4314425042504530

F × Bmm4844500050005450

Ketinggianmm8360850085009200
Kuasa motorKw75110132132
Berat badanKg125000165000180000260000


GET IN TOUCH

  0086 21 62828320

  0086 13817120700

         0086 13817590728

  wang@worldpowerpress.com

         info@worldpowerpress.com

PAUTAN PANTAS

PRODUCTS

Copyright © SHANGHAI Yingxin WORLD MACHINERY CO., LTD. Hak cipta terpelihara. Bilangan laman web Registeration: 沪 ICP 备 09030720 号 -2
teknologi denganleadong/Peta Laman