produk
Kamu di sini: rumah » produk » Mesin tekan » Crank Press » JH21B C Jenis Single Crank Press dengan Lapan Faces Slide Guides
Kongsi kepada:

JH21B C Jenis Single Crank Press dengan Lapan Faces Slide Guides

JH21B crank type mesin akhbar adalah model yang lebih baik daripada JH21 C frame crank tunggal engkol. Mesin akhbar mengamalkan slaid dengan 8 muka panduan dan bukan jenis ram segi empat tepat untuk ketepatan yang lebih tinggi. Julat julat adalah dari 160ton ke 400ton.

Kuantiti:
  • JH21B
  • WORLD

Lapan muka panduan ram ram untuk tekan c jenis

Lebih banyak panduan slaid dengan plat gangsa memberikan precison yang lebih tinggi untuk akhbar. Lebih sesuai untuk menindik dan memotong lembaran logam. Ketegasan tinggi c jenis badan yang dikimpal oleh plat keluli berkualiti tinggi. Konfigurasi lain sama dengan jenis JH21.

8 muka ram

lapan muka ram


JH21 dengan tekan JH21B

JH21 tekan VS JH21B tekan engkol

Konfigurasi tahap tinggi untuk mesin akhbar engkol

JH21B mesin akhbar automatik mengamalkan jenis kopling bersama basah dan brek. Gear penghantaran dikimpal dengan cincin gear palsu dengan bebibir, yang lebih kuat daripada gear pemutus standard. Sistem pelinciran pusat, sistem pelarasan rotor bermotor, sistem perlindungan overload hidraulik adalah semua konfigurasi standard.

ITEMKODUNITJH21B-160JH21B-200JH21B-250JH21B-315JH21B-400
Kapasiti NominalPeKN16002000250031504000
Tonnage Point
mm666.578
Panjang Slaid SlaidSmm200220220220250
Pecahan slaidTetap
spm4545303030
Pembolehubah (pilihan)
spm30-4525-4520-3020-3020-30
Maks. Ketinggian TutupH2mm400450500500550
Pelarasan Ketinggian Tutuptmm100110120120120
Kedalaman TenggorokanC1mm400430450450490
Jarak Antara Lajurd1mm7369109809801050
Keluarkan Bawah SaizF-Bbmm580650700700750
L-Ramm7008809509501020
Saiz Shank HoleDiameterdmm7070707070
KedalamanImm100100130130130
Saiz MejaF-BDmm760840880880950
L-RCmm11751390150015401700
KetebalanH3mm165180190190210
Jadual Diameter Lubang¢mm220250270270290
Dimensi KeseluruhanF-BAmm23052600266027202850
L-RBmm14201540164016801750
KetinggianHmm32153800386538654150
Kuasa motor
KW1518.5223037
Berat (anggaran)
kg1360019200232002660031600


GET IN TOUCH

  0086 21 62828320

  0086 13817120700

         0086 13817590728

  wang@worldpowerpress.com

         info@worldpowerpress.com

PAUTAN PANTAS

PRODUCTS

Copyright © SHANGHAI Yingxin WORLD MACHINERY CO., LTD. Hak cipta terpelihara. Bilangan laman web Registeration: 沪 ICP 备 09030720 号 -2
teknologi denganleadong/Peta Laman